ZKOUŠÍM: KETOFIT PROTEINOVÝ KOKTEJL NA HUBNUTÍ


Ahojky, dnešní článek bude trošku z jiného soudku, než je kosmetika, nicméně věřím, že stravování řeší hodně z nás. Narovinu řeknu, že se od jisté doby stravuji dosti smutně a to byl také ten hlavní důvod, proč jsem chtěla tento drink vyzkoušet. Dodat tělu více živin, případně jím nahradit kalorickou bombu ve formě celé čokolády, na který jsem mimochodem těžce závislá... :D Ráda si drink beru i do práce, kdy jako prodavačka nemám tolik času na jídlo. Do kompletní ketodiety jsem se úplně pouštět nechtěla, jelikož nemám silnou vůli, ovšem ty výsledky jsou bezpochyby lákavé. Zkoušel jste to někdo? 


Proteinový koktejl od Ketofit je vyroben z přírodních proteinů bez chemických přísad a jeho konzumací získáte potřebný přísun bílkovin, vlákniny a minimální množství sacharidů. Také obsahuje vysoký podíl vitamínů. Dle výrobce vás má drink zasytit na 2-3 hodiny, což u mě bohužel neplatí, jelikož beru léky na žaludek na rychlejší trávení. Pokud ale žádné zdravotní omezení nemáte, je to určitě dost možné :) Zase jej ale piji s vodou a ne mlékem, což taky udělá své. 

Je mi sympatické, že proteinový prášek jako takový, je bez příchutě - ty si totiž přidáváte zvlášť. Tudíž můžete příchutě libovolně střídat a pití nápoje vás neomrzí.. :) Já si vybrala mango, vanilku, lesní jahodu, banán a malinu. Ani jedna z nich není špatná, ale nejvíc u mě vede vanilka a banán 👍🏻 Taky se vám stalo, že jste si koupili podobný produkt a celé balení přišlo vniveč, protože vám nechutnalo? Příchutě odděleně je tím pádem super řešení.


Zcela upřímně můžu říct, že jsem s drinkem opravdu spokojená - doplní tělu živiny, které mu ze své běžné stravy příliš nedopřávám. Jsem také ráda, že si jeho příchuť mohu kdykoliv zvolit dle svých momentálních chutí :) Líbí se mi i jeho složení, takže ráda doporučím dále. Po jeho spotřebování bych do něj šla určitě znovu!👌🏻


Užíváte proteinové nápoje? Jaká je vaše nejoblíbenější příchuť? :)

*barterová spolupráce

You May Also Like

6 komentářů

 1. Taky jsem měla možnost tento koktejl vyzkoušet a mně tedy vůbec nechutnal, ani dopít jsem ho nemohla :) Je ale fajn, že tobě vyhovuje :)

  Another Dominika

  OdpovědětVymazat
 2. Od Ketofit jsem zkoušela jiné produkty a moc jsem si je oblíbila, mají opravdu chutné věci a i tento koktejl vypadá skvěle! :)

  OdpovědětVymazat
 3. Ahoj, jsem ráda, že ti produkty vyhovují. Také mi přišla nabídka, ale nějak bych jí nevyužila, nyní prostě není ten správný čas. ☺ Krásný víkend přeji.

  Blog MonalisaBeautyEriAnna

  OdpovědětVymazat
 4. Mně produkty lákají jako obměna některých méně zdravých. Protein mi včera přišel od BiotechUSA. :) A od Aktinu.

  Somethingbykate

  OdpovědětVymazat

Děkuji za tvůj komentář ♡

Přihlášení k odběru