RUDE COSMETICS - METROPOLIS TOKYO


Před dvěma měsíci jsem dělala objednávku z Notino.cz, kde mě neskutečně zaujala tato krásná,  barevnější paletka! Jedná se o paletku očních stínů od značky Rude Cosmetics, kterou jsem mimochodem doposud vůbec neznala. Určitě vám doporučuji se na nabídku této značky mrknout, nabízí opravdu zajímavé kousky! :) 
Paletka se mi zalíbila skladbou stínů, věděla jsem, že má přesně takové odstíny, které budu opravdu nosit. Ale upřímně, lákal mě hlavně ten třpytivý fialkový stín, který tlumenému líčení dodá šťávu :)   Odstíny v paletce jsou, alespoň dle mé představy, dobře zvoleny. Snadno se mezi sebou kombinují. a nechybí ani matné stíny pro ztrácení. Pár stínů se však svými vlastnostmi liší od ostatních. Jedná se právě o fialkový stín a tmavý duochromatický vlevo dole. Oproti ostatním stínům se třpytkami jsou tyto dva takové sušší a špatně se na víčko chytají. Když jsem je nanesla bez báze, za půl hodiny jsem neměla na víčku vůbec nic - a to nepřeháním. Naštěstí mám ale lepivější bázi pod oční stíny, která tento problém maximálně vyřešila! :) Všechny stíny jsou díky ní nejenom výraznější, ale taky logicky déle vydrží. Jinak kromě těchto dvou mi na víčku všechny stíny vydržely bez problému několik hodin, špatná výdrž byla jen u zmíněných dvou.


Nahoře - nanesla jsem pouze samostatný fialový a růžovozlatý odstín
Dole - již kombinace více odstínů


S paletkou Metropolis Tokyo jsem spokojená, skladba stínů je perfektní a výdrž je také v pořádku. Nutnost použití báze pouze u dvou stínů dokáži odpustit :)) 


Jak se tato paletka líbí vám? A jaké odstíny používáte nejraději? :)*barterová spolupráce

You May Also Like

7 komentářů

 1. Ta fialová barvička je opravdu nádherná. Vlastně i zbytek paletky. Značka je pro mě taky neznámá.
  Povídání nejen o kosmetice

  OdpovědětVymazat
 2. Líbí se mi moc, má přesně ty barvičky, které v líčení vyhledávám nejvíc :) A značku taky neznám :D

  Pauline's Tiny World

  OdpovědětVymazat
 3. Odstíny jsou vážně nádherné, moc se mi líbí! :))

  OdpovědětVymazat
 4. Tá paletka vyzerá vážne krásne! Kombinácia farieb je skvelá a veľmi sa mi páči ten rosegold tieň. Ja sa musím priznať, že s tieňmi nie som najlepší kamoš, pretože nikdy sa mi nechce s tým detailne hrať a blendiť:D Síce mám doma aspoň štyri paletky očných tieňov, každý deň používam na oči bronzer. :D
  xxx Alexandra z MS ALWAYS LATE

  OdpovědětVymazat
 5. Tak táto paletka ma zaujala. Tie tiene vyzerajú veľmi pekne.
  Budem rada ak sa zastavíš aj na mojom blogu.
  Môj blog: http://lifeforjul.blogspot.com/

  OdpovědětVymazat
 6. Já bych tuto paletku nevyužila, mám mnohem radši studený tóny. Tobě ale sekne! :)

  Little Dreamer

  OdpovědětVymazat
 7. Značku neznám, ale složení a pigmentace odstínů vypadá dost lákavě :)
  Vítejte u Mišky

  OdpovědětVymazat

Děkuji za tvůj komentář ♡