MAX FACTOR - ŘASENKA MASTERPIECE TRANSFORM


Prvně bych vám chtěla popřát krásný nový rok, mnoho zdraví a štěstí! :) Dnes jsem si pro vás připravila recenzi řasenky od značky Max Factor. V poslední době mám na řasenky celkem štěstí, neměla jsem žádnou, u které bych si řekla, že je to průšvih :) Jak přesně je na tom tedy tahle?


Tato řasenka má dodat řasám především objem. Má plastový kartáček s krátkými a speciálně rozmístěnými štětinami, které snadno zachytí každou řasu od kořínků. Detaily kartáčku uvidíte na následujících fotkách. Než jsem řasenku vyzkoušela, tak jsem se jej trochu bála - že se mi s ním bude hůře manipulovat, nebo že mi neudělá výrazné řasy. Nakonec jsem byla ale překvapená :)
Musím uznat, že díky různě rozmístěným štětinám zachytí hned každou řasu a je to znát. Odrazí se pak od toho i rychlost samotné aplikace. I ta manipulace není nijak složitá, kartáček je hezky tenký :) S řasenkou lze vytvořit jak jemnější efekt, tak i více výrazný a stále nemám řasy výrazně slepené. Opět uvidíte ukázky dole.. :) Řasenka není voděodolná, ale lehkému slzení odolá normálně. Během dne mi ale lehce opadává, a tak má u mě bodík dolů. Ovšem nijak extrémně, takže stále řasenku hodnotím někde mezi nadprůměrem a průměrem :) Klidně bych si ji pořídila znovu.


Na první fotce lehčí vrstva, na dalších jsem řasenky trochu přidala.

Řasenka je teď na Parfemy-elnino.cz za 99,-Kč - odkaz zde


Měly jste někdy tuto řasenku? A jakou máte nejraději? :)

You May Also Like

10 komentářů

 1. Taky ji mám doma, ale ještě jsem ji nezkoušela. Já mám ráda řasenku od Maybeline, Lash sensational.
  Povídání nejen o kosmetice

  OdpovědětVymazat
 2. Řasenku od Max Factor jsem nikdy neměla, nejvíce mi vyhovují řasenky od AVONU :-)

  OdpovědětVymazat
 3. Páni, řasenka udělá krásné řasy :) Já momentálně používám řasenky od Alverde, se kterými jsem celkem spokojená, jen se v průběhu dne začínají obtiskávat, takže jsem si teď na zkoušku koupila řasenku od Catrice a jsem zvědavá, jaká bude :)

  Another Dominika

  OdpovědětVymazat
 4. Ten efekt je úžasný! ♥ nemám ale ráda tyto plastové kartáčky, takže by to nebylo nic pro mě... :)

  Little Dreamer

  OdpovědětVymazat
 5. Tuhle řasenku jsem nikdy neměla, takže nemohu z vlastní zkušenosti posoudit. Řasy po ní vypadají pěkně, já myslím že by mohla patřit mezi ty lepší drogerkové.

  Terezah-style

  OdpovědětVymazat
 6. Max Factor jsem nezkoušela, celkově jejich produkty jsem nezkoušela. :) Ale řasy udělá teda perfektní.
  Soutěžíme o balíček

  OdpovědětVymazat
 7. Já zbožňuji tu 2000 C. :-) ta je bezkonkurenční.

  Přeji Ti krásný a úspěšný nový rok!
  Nela z blogu Růžová rtěnka

  OdpovědětVymazat

Děkuji za tvůj komentář ♡