WISHLIST NOTINO.CZ
Ahojky! :) Podle názvu jste nejspíše tušily, že v mém wishlistu bude nějaká kosmetika - omyl! :) Kosmetiky, ať už dekorativky či pečujicí mám haldy, a tak se další snažím nekupovat. A když už si nějakou koupím, tak s vědomím, že ji opravdu využiji. 

Konkrétně na Notino.cz ráda objednávám zubní pasty či kartáčky, jelikož v drogérce je neseženu. Ta, co jsem zde zahrnula se nazývá Opalescence Original Formula a jedná se o bělicí pastu. Četla jsem na ni kladné ohlasy, a tak ji vyzkouším. Minulý rok jsem si také koupila kartáček Marvis - za mě nejlepší kartáček, co jsem kdy měla. Má husté zarovnané štětiny, a tak čistí opravdu hodně důkladně.
Hodily by se mi také štětce, na obočí a ve stylu kabuki, na e-shopu se mi zalíbil tento od L'oreal. Plánuji si také koupit pomůcku na čistění štětců, vyrábí ho například E style. Mamka už skoro spotřebovala sérum na vlasy od Redken, takže budeme taky objednávat :D Recenzi na něj si můžete přečíst zde

A jako poslední jsem vám chtěla ukázat roztomilé držáky na vůně do auta od Bath & Body Works. Jak už možná víte, mám už pár týdnů řidičák - ovšem zatím jsem bez auta :D Nicméně snad to dopadne dobře a první věc, co udělám je, že si koupím tady tu roztomilost! :)) Mají tam veliký výběr a jsou nádherný, uznejte samy! :)

Co byste si rády pořídily vy? :) 

You May Also Like

11 komentářů

 1. Z notina ráda objednávám úplně cokoliv :) Řidičám už mám sice dlouho, ale žiju v Praze, takže bych auto nevyužila...což je škoda, protože ty vůně jsou fakt rozkošné!

  Praguetales

  OdpovědětVymazat
 2. Taky z Notina ráda objednávám a tak za dva týdny budu určitě něco objednávat, tak jsem ráda za inspiraci :).

  OdpovědětVymazat
 3. notino je super, najviac ma zaujalo to sérum na vlasy ;)

  OdpovědětVymazat
 4. Držáky na vůně vůbec nevypadají špatně :)

  OdpovědětVymazat
 5. Opalescence už mám strašně dlouho v košíku a pořád čekám, co k pastě ještě přihodím :D

  Sim in the Bubblegum
  Píšu, tedy jsem

  OdpovědětVymazat
 6. Já si svůj wishlist na notinu nakoupila minulý týden. :-D
  welcometomyworld

  OdpovědětVymazat
 7. díky za tipy! :) taky objednávám ráda z Notino, nejčastěji vlasovou kosmetiku:)

  OdpovědětVymazat
 8. Z Notina jsem objednávala zatím pouze jednou + jsem navštívila prodejnu. :) Mám ráda černou pastu od tama.

  Somethingbykate

  OdpovědětVymazat
 9. Silikonovu pomůcku na čištění štětců si plánuji také koupit :)

  Nela z blogu Růžová rtěnka

  OdpovědětVymazat
 10. Jak jsem začala chodit do práce, tak jsem si pořídila to, po čem jsem delší dobu toužila a akorát si teď chci ještě koupit parfém a jinak aktuálně po ničem tak moc netoužím, i když novou kosmetiku bych zkoušela pořád, protože mě to baví :D

  OdpovědětVymazat

Děkuji za tvůj komentář ♡