LETNÍ KVĚTOVANÉ ŠATY | ZAFUL.COM

Floral Half Buttoned A-Line Dress zaful.com

Tyto šaty jste již mohly vidět v mém wishlistu, zaujaly mě hned na první pohled. Moc se mi líbí jejich netradiční, veselý vzor, barvy do mého šatníku opravdu potřebuji :) 
Šaty jsou z opravdu lehoučkého materiálu, kombinace bavlny a polyesteru, na dotyk jsou velmi příjemné. Výstřih je docela hluboký, ale stále mám vše schované, takže se nemusím obávat... :) V pase mají gumičku, která hezky zdůrazní pas (kdybych nějaký měla:D). Častu mám u těchto e-shopů problém, že guma v pase bývá i u větších velikostí dost úzká a musím ji měnit, tady je ale v pořádku. Jediné minus u těchto šatů je jejich délka. Vepředu jsou o něco málo kratší, než vzadu a upřímně, jsou dost krátké. Projeví se to za chůze, kdy se šaty ještě malinko zvedají, nedej bože aby zafoukalo :D Proto si pod ně vezmu třeba kraťase nebo kratší legíny. Jinak mám velikost M a šaty tomu odpovídají.
Celkově se mi šaty líbí moc a myslím si, že v nich ve městě určitě vyniknete :)
Koupíte je na Zaful.com za $16.49.

_____________________________________________________________________________
You could have seen these dress in my latest wishlist, I fell in love with them. I really like the unusual, cheerful pattern, the colors in my wardrobe I really need :) The dresses are made of very light material, the combination of cotton and polyester, they are very pleasant to touch. The neckline is pretty deep, but I still have everything hidden, so I do not have to worry ... :) In the waist they have a rubber band that will emphasize my waist (if I had one:D). I often have a problem, in these kind of e-shops there the rubber band at the waist is even narrower in larger sizes and I have to change it, but it's alright here.The only minus in these dresses is their length. The front is a little shorter than the back and honestly, they are quite short. It's even shorter when I walk, because the dress are naturally slightly rising. So I wear some shorts or short leggings underneath so I feel good. Otherwise, I have the size M and the dress corresponds to. 
Overall I love the dress and I think you will surely excel in it :)
You can buy them on Zaful.com for $16.49.

Floral Half Buttoned A-Line Dress zaful.com

 Jak se vám šaty líbí? :)

You May Also Like

6 komentářů

Děkuji za tvůj komentář ♡