RECENZE: SALOOS - ZELENÝ JÍL

Dnes mám pro vás tip na šikovného pomocníka v péči o pleť - zvláště teď po všech těch halloweenských líčeních! Jedná se o 100% Francouzský Zelený jíl od značky Saloos. 

Zelený francouzský jíl je jedna z nejstarších přírodních surovin, jejíž blahodárné účinky na pokožku jsou známé už z dávné historie. Jedná se o jemně mletou horninu – minerál, získávaný z velké hloubky, který není znečištěn žádnými škodlivými látkami.
Je přirozeným bohatým zdrojem vápníku, hořčíku, křemíku, draslíku, sodíku, železa, titanu, manganu a dalších minerálních látek a stopových prvků. Využití zeleného jílu je velmi všestranné, můžete ho využít jako pleťovou či tělovou masku, zápal, nebo jej můžete přidat i do koupele. 

Účinky: Absorbuje z pokožky toxické látky, zbavuje ji nečistot i nežádoucí mastnoty, vyživuje ji, zpevňuje, obnovuje, vyhlazuje a zklidňuje podrážděnou pokožku. Využívá se také k prohřátí různých částí těla, při revmatických potížích i detoxikaci pokožky.

Sama ho používám tedy jako pleťovou masku, když potřebuji pleť pořádně vyčistit! :) Během aplikace maska postupně zaschne a popraská, což je poměrně zajímavý pocit, vůbec se toho ale nebojte - při smývání maska okamžitě povolí, je opět krémová a dobře se z pokožky smyje. Při používání mám pocit, že maska opravdu "něco" dělá a ve výsledku mám pokožku hezky hladkou a pročištěnou. 
Pokud hledáte všestranný produkt, který vaši pokožku nejen skvěle pročistí, mohu jedině doporučit! :)
Koupit můžete například na Notino.cz za 85,-Kč. Používá se smýcháním s vodou v poměru 1:1, jedno balení vám tedy může vydržet opravdu dlouhou dobu! :)


Více o produktu na oficiálních stránkách

Zaujal vás produkt? Jaké masky používáte vy? :)


You May Also Like

4 komentářů

 1. Zelený jíl mám taky. Je super. Miluji, že výsledky vidím hned po použití.

  OdpovědětVymazat
 2. Zelený jíl mám taky. Je super. Miluji, že výsledky vidím hned po použití.

  OdpovědětVymazat
 3. Tento zelený jíl bych si ráda pořídila, mám bílý jíl od Soaphorie a s ním jsem teda spokojená :)
  Miska blog

  OdpovědětVymazat
 4. Taky mám jednu se zeleným jílem a jsem spokojená. :-)
  welcometomyworld

  OdpovědětVymazat

Děkuji za tvůj komentář ♡