Brněnská kavárna: Paolo

Dnes vám dám tip na opravdu netradiční brněnskou kavárnu s názvem Paolo. Proč netradiční? Nachází se totiž v posledním patře parkovacího domu na ulici Kopečná 24, a tím poskytuje opravdu jedinečný výhled na významné památky Brna - hrad Špilberk i katedrálu sv. Petra a Pavla. Jelikož je kavárna ze tří stran prosklená, můžete se také kochat pohledem na Staré Brno. 
Zní to skvěle, že? :)

Musím také pochválit povedený interiér, který na mě působí opravdu luxusně a romanticky. Na příjemné posezení bez rušivých elementů dokonalé. Určitě by vás zajímalo i cenové rozpětí. Vzhledem k tomu, že jsem si s přítelem navykla často chodit do kaváren, už mám určitý přehled o cenách. V této kavárně jsou ceny průměrné až nepatrně vyšší, ale znám i mnohem dražší kavárny, nicméně díky opravdu příjemnému prostředí těch pár korunek navíc lze prominout - navíc, když je vše vynikající a obsluha je na jedničku. Jen by se mi ještě více líbilo, kdybych si tu mohla dát i nějaké to pohoštění (no jo no, nenasyta :D).
Pokud nejste zdejší a výhled na město si chcete o to více užít, tato kavárna je jasná volba.Fotografie majetkem Paolo Caffe - facebookJak můžete vidět na fotografii níže, ke kavárně je přístup i z trasy tramvajové linky č. 12. Stačí vystoupit na zastávce Šilingrovo náměstí a sejít kousek dolů směr Nové sady :)


Víte, co je tohle za dokonalost? Je to Caffè Bon-bon, espresso s pikaem, jesenkou a mléčnou pěnou. Osobně jsem ho nezkoušela, ale když vás honí mlsná, musí to být slast! :D :)) 

Čajík z čerstvé máty byl taktéž lahodný :) 


Tak co, zaujala vás kavárna? :) Byli jste tu? 

You May Also Like

11 komentářů

 1. Vypadá skvěle a hlavně ten výhled musí být super! :)

  ROSEMDIARY

  OdpovědětVymazat
 2. Ceny mi přijdou úplně v pohodě, co tak vidím na tom nápojovém lístku :) Jezdila jsem kolem kavárny do práce a vždycky mě fascinovala, ale uvnitř jsem nikdy nebyla. Asi bych to teda měla napravit:))

  Zrzavá katastrofa

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jojo, musím souhlasit :) Jen prostě vím o kavárnách, kde je levněji, ale naopak i o dost dráž.. :) Určitě tam někdy zajdi, je to tam příjemné.

   Vymazat
 3. Tam jsem teda nikdy nebyla a ani jsem o tom neslyšela... určitě se tam musím kouknout, vypadá to užasně :)

  www.terripeterk.blogspot.com

  OdpovědětVymazat
 4. Krásná kavárna se skvělým výhledem. Jestli budu někdy v Brně, tak vím, kam zajít. :-)
  welcometomyworld

  OdpovědětVymazat
 5. Teda! Tak tam se musím podívat! :) Děkuju za tip, Káti.

  http://www.obycejny-blog.blogspot.com

  OdpovědětVymazat
 6. Tak to teda vyzerá skvelo! Ukladám do záložiek a snáď sa tam pri návšteve Brna dostanem :). Plánovala som ísť do Brna túto jar, ale asi to nestihnem, ale cez leto snáď hej :).

  OdpovědětVymazat
 7. pri ďalšej návšteve Brna musíme očekovať, vyzerá super!

  OdpovědětVymazat
 8. Tak ta vypadá nádherně, škoda, že nejsem z Brna.. ikdyž ono je to možná lepší, jinak bych tam byla pořád :D

  Another Dominika

  OdpovědětVymazat
 9. To je asi poprvé, co lituju, že nebydlím v Brně!:D ale až tam budu mít cestu, určitě tuhle kavárnu navštívím :)
  One blondie life

  OdpovědětVymazat

Děkuji za tvůj komentář ♡