Jak už jsem zmiňovala, celý včerejší den jsem strávila venku. Ráno jsem jela kousek za Brno studovat starou architekturu (většinu jsem proseděla s kamarádkou povídáním si :D), poté jsem jela domů, do školy a tak dále. Proto byl můj outfit odlehčený a pohodlný :)
A abych nezapomněla, fotily jsme opět s blogerkami a za fotky děkuji Aničce.
Upřímně, světlé kalhoty nenosím moc ráda kvůli svým nedokonalostem (:D), ale je jaro, bylo nádherně a nemusím pořád nosit černou :))
t-shirt: NewYorker, pants: F&F, shoes: Deichmann
8 komentářů
Ten look vypadá pohodlně :) Mám ráda takové obyčejné outfity kterými člověk nikdy nic nezkazí a tobě to tady zase hrozně sluší :)))
OdpovědětSmazatNemyslím si, že bys měla nějaký nedokonalosti kvůli kterým bys neměla nosit světlé kalhoty ! :) Sluší Ti to
OdpovědětSmazatSvětlé kalhoty ti určitě sluší, klidně je nos více :)) -L
OdpovědětSmazatsuper fotky, boty majú krásnu farbu a vrecúško je teraz veľmi in! :) a svetlé nohavice sú na jar najlepšie!
OdpovědětSmazatľúbezná
Pěkný jednoduchý outfit! Moc se mi líbí ty boty :)
OdpovědětSmazatDovolím si naprosto souhlasit s Kristýnou! :-)
SmazatA ještě doplním, že už pomalu i přicházím na chuť, těm "pytlíčkům" ála batoh.. :D
Klára z NARA blog
www.natalieklara.blogspot.cz
S holkama sdílím podobný názor, pěkný jednoduchý outfit :)
SmazatMoc ti to sluší :) Ty brýle jsou TOP :D :)
OdpovědětSmazatLife by Peggie
Děkuji za tvůj komentář ♡