9.7.15

Co s sebou na prodloužený víkend u vody?

Krásný večer! Zítra ráno odjíždím na prodloužený víkend k vodě kousek od Třeboně a natočila jsem krátké video toho, co si beru s sebou :) V podstatě jsem chtěla vyzkoušet, jak natáčí můj nový telefon a vzniklo z toho celé video. Jedná se o základní kousky, určitě to není všechno :D:) 

Přiznám se, že nerada jezdím nalehko. Nedávno jsem to na pětidenním výzkumu udělala a dost jsem litovala, byla mi zima atd. Máte taky takový problém? Jedu na 3 dny a vždy to vypadá, že jedu alespoň na týden :D

Zkusím z Třeboně natočit krátký vlog, mějte se tu krásně! :)


4 komentáře:

 1. Užij si víkend :) Týjo, s tím hřebínkem bych si vlasy asi nerozčesala :D Tuto Rexonu jsem měla a voní krásně

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nechci vypadat jak neandrtálec, ale já si je ani moc nepročesávám :D :) Spíš s ním jen upravuju kořínky. Mám vlasy hrozně vlnité, husté a taky suché, tak jim dávám pokoj :D Asi si umíš představit, jak ty vlasy pak vypadají po kompletním rozčenání, nedá se s tím nikde ukazovat :D :)
   Ta Rexona je celkem příjemná :)

   Vymazat
 2. S tím balením přesně vím o čem mluvíš. Já když jedu na týden na dovolenou, mám věci na dva týdny, prostě je třeba mít výběr.

  OdpovědětVymazat
 3. Haha. s tím balením jsme na tom stejně :D ..ikdyž jedu někam jen přes noc, tak stejně potřebuju tolik věcí, že pomalu i kufr mi je malý a ve výsledku stejně zjistím, že půlku věcí, co jsem si sbalila vůbec nepotřebuju a to, co bych potřebovala zůstalo doma.. klasika :D

  anotherdominika.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat

Děkuji moc za komentář, vážím si toho! ♡

Copyright © 2016 Everythin Kate , Blogger